• Wakacje

• Drodzy uczniowie!

Za nami niełatwy rok szkolny. Każdy z Was pracował tak, jak potrafił najlepiej. Teraz czas na zasłużony odpoczynek.

Życzymy Wam, by te wakacje na zawsze pozostały w Waszej pamięci jako wyjątkowo udane. By tak było, niech słońce świeci jak najczęściej. Nowo odkryte miejsca i nowo poznani ludzie, niech sprawią, że poczujecie się jeszcze szczęśliwsi. Niech przygody, które przeżyjecie, dostarczą Wam wyłącznie dobrych emocji: radości, zachwytu, dumy.

Uważajcie na siebie i wracajcie szczęśliwie ze swych wakacyjnych podróży.

• Festyn z okazji Dnia Dziecka

• Z okazji Dnia Dziecka

Wszystkim dzieciom - dużym, małym,

Tym niegrzecznym i wspaniałym,

Tym z pieluchą i tym bez

życzymy spełnienia marzeń!

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

25 maja 2024 r. odbył się  naszej szkole kolejny festyn szkolny. Rodzice, uczniowie oraz nauczyciele wspólnym wysiłkiem przygotowali kolejną imprezę tematyczną nawiązującą do igrzysk olimpijskich. Organizacja stoisk klas, prezentacje, występy uczniów były okazją do świetnej zabawy oraz pozyskania cennej wiedzy na temat dyscyplin sportowych - ich historii i specyfiki. Dodatkowo możliwość zjedzenia pysznych ciast, hot dogów, grochówki, pomalowanie twarzy, zakupienie ciekawej książki w atrakcyjnej cenie stanowiła o atrakcyjności tego szkolnego wydarzenia. Wzięcie udziału w loterii dawało szansę na wylosowanie cennych prezentów - najcenniejszym był rower oraz hulajnoga.

Do zobaczenia w przyszłym roku!